Zen Teknik Mühendislik

Zen Teknik Mühendislik, 03.01.2023 tarihinde Gaziantep’te kuruldu. Endüstriyel tesislerin teknik tesisat ihtiyaçlarına yönelik ürün tedariği yapmaktayız. Vana grupları, yangın söndürme sistemleri, buhar kapanları, pompalar, plakalı eşanjörler, ölçüm enstrümanları, fittings malzemeleri, borular, vana ceketleri ve yalıtım malzemeleri, sızdırmazlık ekipmanları, seviye göstergeleri, örgülü metal hortumlar ve kompansatörler gibi ana başlıklar altında hizmet vermekteyiz.

handshake
20 YILLIK DENEYİM
supplier
GENİŞ STOK ENVANTERİ
award
ULUSLARARASI STANDART

Ürünlerimiz

Zen Teknik Mühendislik olarak, endüstriyel tesislerin güvenilir teknik altyapısının önemini anlıyoruz. Bu nedenle işletmelerin sorunsuz bir şekilde sürdürebilmeleri için en üstün ürünler ve hizmetler sunmaya adanmış durumdayız.
400 (7)
VANALAR
400 (8)
YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ
400 (9)
KONDENSTOPLAR
KOMPANSATÖRLER
400 (11)
HORTUMLAR
400 (12)
SEVİYE GÖSTERGELERİ
POMPALAR
EŞANJÖRLER
ÖLÇÜM ENSTRUMANLAR
FİTTİNG MALZEMELER
BORULAR
YALITIM MALZEMELERİ
DİĞER ÜRÜNLER

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ!

Başarılı olmak için 3 Temel Adım

FORTLAUFENDE ENTWICKLUNG

Mit unserem Glauben an kontinuierliche Entwicklung; Wir setzen Veränderungen und Innovationen um, die einen Mehrwert in unseren Produkten, Dienstleistungen und Prozessen schaffen.

DÜRÜSTLÜK / SAYGI

Çalışmalarımızı dürüst, şeffaf ve adil yürütürüz; müşterilerimize, iş ortaklarımıza, ve birbirimize saygı ve anlayışla yaklaşıyoruz.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızı odağımıza alarak, kendilerini özel hissettirecek çözümler sunmaya özen gösteriyoruz.

Bize Ulaşın

Kontaktiere uns! Kontaktieren Sie uns, um Informationen zu Ihren Fragen, Kommentaren oder technischen Anforderungen in Ihrem Unternehmen zu erhalten. Unser professionelles Team ist bereit, Ihnen den besten Service zu bieten. Als Zen Teknik Mühendislik bieten wir Ihnen gerne die hochwertigsten Lösungen für die Bedürfnisse Ihrer Industrieanlagen. Kontaktieren Sie uns und finden Sie heraus, wie wir Ihnen helfen können.

    home-icon

    Tesisat ihtiyaçlarınız için güvenilir çözümler arıyorsanız, Zen Teknik Mühendislik olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!